On-line kamery: Přímé přenosy

V této rubrice se nalézají odkazy kamery, které zprostředkovávají přímé přenosy po internetu.

Pokud máte zájem mít na svém krmelišti také nainstalovanou kameru, kontaktujte nás a my Vám ji nainstalujeme. Můžete ji pak sledovat jen sami, nebo povolit její zveřejnění na našich stránkách. Popis je popsán níže.

Nejsilnější srnec na světě chovaný v zajetí - on line vysílání bylo pro technickou nezpůsobilost poskytovale serveru dočasně pozastaveno.

Omlouváme se tímto divákům zs dočasné přerušení.

 

Estonsko

Pro následující odkazy je potřeba přehrávač Windows Media Player.

Western Pennsylvanian woods

Německo

Popis technologie webových kamer:

On line dohled na krmelišti přes internetové rozhraní

Co a proč: nabízíme kompletní řešení neustálého sledování pohybu zvěře na krmelišti  a to jak přes den ta i v nočních hodinách při umělém infra nasvícení krmeliště. Umožníme tím majiteli nepřetržitou kontrolu a také velmi kvalitní zhodnocení  zvěře, která na krmeliště chodí.

Technologie snímání pomocí kamer Air Live vám umožní na jakoukoliv dálku sledovat dění na krmelišti třeba i když budete v zahraničí.

Technologie šíření videa po internetu

Dalšími benefity jsou sledování videa na počítači, přes internet nebo na mobilním telefonu. H.264 komprese přenášeného signálu do internetového prostředí na náš výkonný server na lince 16Gb.  H.264 je vysoce výkonný kompresní standard, který je daleko kvalitnější než MJPEG a MPEG-4 a drasticky redukuje velikost souborů a nezatěžuje sítě zbytečným datovým tokem. Ze serveru se video šíří buď jen přímo majiteli krmeliště, který ho má možnost sledovat na svém počítači, nebo prostřednictvím portálu www.huberttv.cz všem kdo portál navštěvují.