Pište nám..

Máte vlastní záznamy, o které byste se chtěli podělit s ostatními? ..odkazy na cizí zajímavá videa z jiných webových video stránek, které je možné sdílet? ..nebo tipy na články, či reportáže? Pokud to bude k tématice našich stránek, nic vám nestojí v cestě použít náš formulář.

Stejně tak rádi uvítáme i vaše připomínky, dotazy, nebo nápady.

* :
* :
:
* :


Otázky a odpovědi:

Jak vám můžu poslat své video:

Ideální je použít video portál YouTUBE, který je určen pro nahrávání a sdílení videí. Stačí, když si tam vytvoříte svůj účet (pokud jej ještě nemáte) a dle pokynů nahrajete video. Potom nám na dané video pošlete odkaz, a my z uvedeného portálu můžeme vaše video přebírat, a zobrazovat ho zde ostatním.

Můžeme zde sdílet i videa přímo ve formátu AVI, MP4, MOV, nebo FLV, pokud jsou přístupné z internetu, a pošlete nám na něj odkaz.

Existuje i třetí varianta pro ty internetově ménězdatné, kteří nezvládnou své video nasdílet na internetu. Pokud máte vaše video alespoň v digitální podobě, aby šlo přehrát na počítači, pak jej stačí vypálit na CD, a poslat nám jej na uvedenou adresu v kontaktech. My už potom vaše video zpracujeme sami, a přidáme mezi videa na našem webu.

Uvítáme, když nám k vašemu videu pošlete i případný komentář, nebo text, který bude chtít k vašemu videu připojit. Vyhrazujeme si však nárok do textu zasáhnout, a případně ho pozměnit.